asuma info

16. března 2010 v 21:02 | [Chi*chi]<3 |  asuma
http://www.najblog.com/media/4845/20070714-Asuma.jpg
Rodina:
(klan Sarutobi)
otec Hiruzen - Třetí Hokage
synovec Konohamaru
manželka Kurenai, nenarozené dítě

Věk:
narozeniny 18. října
na začátku seriálu 27 let, ve 30ti letech umírá v boji

Zařazení:
bývalý člen Dvanácti strážných ninjů

tým 10
- Nara Shikamaru
- Akimichi Chouji
- Yamanaka Ino

tým Asuma
- Nara Shikamaru
- Kamizuki Izumo
- Hagane Kotetsu

Asuma měří 190 cm a váží 81 kg. Má černé vlasy a oči. Nosí krátký plnovous.
Na akademii odmaturoval v devíti letech, ve dvanácti se stal chuuninem a později se přidal do skupiny Strážných ninjů - bodyguardů Feudálního Lorda.
Po návratu do vesnice se stal jouninem a byl mu přidělen tým geninů.

Jutsu:
(větrná chakra)
jediné v manze nebo anime ukázané techniky jsou
haisekishou
hien

Většinou používá taijutsu a chakrové čepele, které posiluje svojí větrnou chakrou


Asuma měl v minulosti neshody se svým otcem, proto odešel z vesnice a přidal se ke Strážným ninjům. Později se vrátil a s otcem se usmířil, ale nikdy s ním nijak zvlášť nevycházel.
O svém týmu prohlašoval, že se skládá z "flákače, uřvané pusy a žrouta". Ale věřil svým studentům natolik, že je přihlásil do chuuninské zkoušky.
Během třetího kola zkoušky, když bojoval Shikamaru s Temari, vysvětloval Asuma Kurenai, že nechal Shikamara udělat IQ test a výšlo mu že má Shikamaru IQ přes 200. Proto ho udivilo, když se Shikamaru těsně před koncem zápasu, který by vyhrál, vzdal.
Po zahájení invaze Písečné a Zvučné vesnice sledoval skupinu zvučných ninjů, která pronásledovala Sakuru, Naruta a Shikamara. Když se Shikamaru obětoval, aby zvučné ninji zdržel, ukázal se Asuma a Shikamarovi pomohl. Proto nebyl v aréně, když jeho otec zemřel.

Když se po Shikamarovi stanou chuuniny i Ino a Chouji, věnuje jim Asuma všem stejné náušnice, které jim mají připomínat jejich společné chvíle v týmu 10, protože od té doby budou přiděleni do jiných týmů a možná povedou své vlastní.

Se svým týmem potom pátrá po členech Akatsuki, kteří vyvraždili celý Chrám ohně, včetně Asumova přítele Chirika. Chiriku sloužil spolu s Asumou u Dvanácti strážných ninjů a na černém trhu byla na jeho hlavu vypsána odměna, stejně jako na Asumu.
Později dopadají Hidana a Kakuzu na místě výměny a bojují s nimi. Asuma vystoupí jako obětní figurka v Shogi a potom, co ho Hidan prokleje, umírá.
Ostatní se vrací s jeho tělem do vesnice a Shikamaru se nabídne, že to oznámí Kurenai. Až tehdy zjistí, že se Asuma s Kurenai vzali a navíc je Kurenai těhotná. Slíbí proto, že se o jejich dítě postará a že až vyroste, bude ho učit.

Asuma se naposledy objeví jako duch, když ho Shikamaru pomstí a odkáže mu svoji Ohnivou vůli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama